Reklama
 
 
 

leonardo2 
Please choose your language
/ Bitte wählen Sie Ihre Sprache

uk_flag

English

germany_flag

Deutsch

galeria_zdjec


Projekty współfinansowane przez UE
flaga_ue
 
Akcja"pomóż zwierzakom" zakończona

Akcja"pomóż zwierzakom" zakończona, zebraliśmy jako społeczność Centrum ponad 300kg makulatury, 10 koców i 270kg karmy.

Dziękujemy za zaangażowanie i wsparcie.

 
V Toruńskie Dni Kariery - uroczyste otwarcie 20 października 2014 r.

ZAPROSZENIE

Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia – Centrum Aktywizacji Zawodowej serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w V Toruńskich Dniach Kariery – „Kariera zawodowa a wykształcenie”, które odbędą się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Torunia Pana Michała Zaleskiego.

Uroczyste otwarcie nastąpi 20 października o godzinie 12:00 w auli Centrum Kształcenia Ustawicznego – Plac Św. Katarzyny 8.

W załączeniu przesyłamy program Toruńskich Dni Kariery - kliknij aby pobrać.

 
Ogłoszenie o warsztatach fotograficznych

Istnieje możliwość zorganizowania w naszej szkole warsztatów XIX-wiecznej techniki fotograficznej mokrej płyty kolodionowej – ambrotypii (fotografia na szkle).

Warsztaty trwające dwa dni dla grupy przynajmniej 10 chętnych kosztują 450 zł od osoby. Jest to i tak wynegocjowana niska cena w porównaniu do cen podobnych warsztatów w Polsce. Przykładowo, w Trójmiejskiej Szkole Fotografii warsztaty 9-godzinne kosztują 550 zł. Warsztaty poprowadzi pan Sebastian Miś, specjalizujący się w tej technice. Podczas zajęć każdy z uczestników będzie miał możliwość wykonania kilku do kilkunastu niepowtarzalnych fotografii. Zajęcia rozpocznie wykład z historii fotografii.

Proszę o zgłoszenie chęci uczestnictwa do p. Adama Pawłowskiego, adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Zgłaszający jednocześnie deklaruje opłatę za warsztaty.

Termin warsztatów i opłaty będzie uzgodniony po zgłoszeniu się odpowiedniej liczby zainteresowanych. Warsztaty odbędą się w weekend (sobota i niedziela), więc trzeba wcześniej zgrać je z harmonogramem zajęć w szkole (pracownia fotografii analogowej).

 
Pamiątkowa pieczęć

Z okazji Narodowego czytania "Trylogii" H.Sienkiewicza mamy w szkole piękną pieczęć pamiątkową.

Wszyscy chętni powinni przyjść na zajęcia do szkoły z egzemplarzami "Trylogii" - będziemy je stemplować. To będzie piękna i niepowtarzalna pamiątka tego wydarzenia.

 
Narodowe czytanie "Trylogii" Henryka Sienkiewicza
henryk_sienkiewicz_czytanie
 
«pierwszapoprzednia1234następnaostatnia»

Strona 1 z 4
 
 
Centrum Kształcenia Ustawicznego w Toruniu 2010, projekt witryny: inż. Tomasz Lutkiewicz